baner
 
 
 
 
baner
 
 
 
2024-01-09
 

Skiturowa wyprawa w Alpy – zgłoś się teraz!

Deuter OFF LINE DAYS to skiturowa wycieczka w najpiękniejsze rejony Alp pod opieką doświadczonych przewodników. Zapytacie – ile to kosztuje? Nic!


WYGRAJ UDZIAŁ W 3- LUB 4-DNIOWYM SKITUROWYM TRAWERSIE W ALPACH!

 

Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy na tej stronie > linkzagwarantujesz sobie szansę na wygranie jednego z miejsc na wyjeździe. Zaśnieżone góry, piękna pogoda, szlaki znane tylko lokalnym przewodnikom, z dala od tłumów, klimatyczne schroniska, najlepsi instruktorzy, a do tego nagradzane plecaki lawinowe. Na dodatek, uczestnicy wyprawy mogą w jej czasie wygrać najnowszy model plecaka lawinowego ALPROOF TOUR. Trudno chcieć więcej.W czasie 4-dniowego trawersu weżmiesz udział w szkoleniach i dowiesz się:

 

  • jak interpretować raport lawinowy w zależności od trasy oraz jak rozpoznawać i minimalizować ryzyko na trasie jeszcze w trakcie przygotowań. Oprócz tego nastąpi wprowadzenie do aplikacji White Risk – inteligentnej elektronicznej pomocy w planowaniu wycieczek.

 

  • co zrobić w przypadku wyczerpania, zapadnięcia zmroku lub upadku z obrażeniami? Z nami nauczysz się skutecznych technik ratowniczych, aby szybko i prawidłowo reagować w sytuacjach awaryjnych.

 

  • jak możesz skutecznie zaangażować się jako indywidualna osoba – o tym będzie mowa na warsztatach POW (Protect Our Winters). Możesz zacząć od zrównoważonego przyjazdu na wydarzenie deuter off-line days.

 

Zgłoszenia tylko do 10 stycznia!


Nie ma na co czekać!


KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com