baner
 
 
 
 
baner
 
2015-12-02
 

PREMIERY książek na 13. KFG

1. Krzysztof Wielicki: mój wybór. Tom 2     PREMIERA

Podczas festiwalu swoją premierę będzie miał drugi tom wywiadu-rzeki z Krzysztofem Wielickim. Jeden z najwybitniejszych polskich himalaistów opowiada w nim o swoich największych solowych wspinaczkach, wyprawach quasi-komercyjnych i zimowych ekspedycjach, a także swoim życiu osobistym i zawodowym.

 

Książka dostępna będzie w sprzedaży już od piątku. Uwaga – tylko podczas Festiwalu do każdego egzemplarza dodajemy unikalną pocztówkę, podpisaną własnoręcznie przez Krzysztofa! 

 

Wszystkich, którzy chcieliby zdobyć dodatkowy autograf i dedykację w swoim egzemplarzu książki, zapraszamy na nasze stoisko w niedzielę o godzinie 12.00. Będziemy gościć Krzysztofa Wielickiego po jego prelekcji pt. „Solo w Himalajach i Karakorum”, która zaplanowana jest na godzinę 11.00.

 

 

2. Trening uzupełniający dla wspinaczy i nie tylko     PREMIERA

Autorami książki są znani czytelnikom GÓR Beata i Łukasz Kaczmarek z Centrum Rehabilitacji Holimedica, partnerzy Kadry Narodowej we Wspinaczce Sportowej. Do współpracy namówili jednego z najlepszych polskich wspinaczy sportowych Adama Pustelnika, który prezentuje opisywane ćwiczenia. 

 

Książka zawiera ponad 160 ćwiczeń (stabilizacyjne na piłce, na TRX, z taśmami rehabilitacyjnymi, poduszkami sensomotorycznymi, rozciąganie itd.) i 60 zestawów treningowych.

 

Zapraszamy także na warsztaty „Trening uzupełniający dla wspinaczy i nie tylko” prowadzone przez naszych autorów w sobotę w godzinach 14.30 – 15.50.

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com