baner
 
 
 
 
baner
 
2019-04-17
 

Włącz tryb odkrywcy - przestań przewijać, zacznij odkrywać

Przeciętna osoba spogląda na ekran smartfona 47 razy dziennie, poświęcając średnio 4 godziny na odczytywanie wiadomości, przeglądanie zdjęć i sprawdzanie wszelkiego rodzaju sugestii „być może spodoba Ci się także”. W ten sposób tracimy nie tylko okazje, ale i umiejętność doceniania własnego otoczenia. 


Explore Mode to globalna akcja zainicjowana przez markę The North Face, która połączyła siły z National Geographic Traveler i partnerami, by zmotywować jak najwięcej osób do odłożenia na bok urządzeń elektronicznych, odłączenia się od sieci i wykorzystania zyskanego w ten sposób czasu na odkrywanie tego, co wokół nas. Na początek – 22 kwietnia, czyli w Dzień Ziemi, w którym już od wielu lat szczególną uwagę zwraca się na kwestie ochrony środowiska i przyszłości naszej planety. Wierząc, że są to kwestie, którym poświęcić powinniśmy jak najwięcej czasu, The North Face zbiera na całym świecie podpisy pod petycją, której przedmiotem jest ustanowienie Dnia Ziemi, dniem wolnym od pracy.

 

Petycję podpisać można na stronie: earthdaypetition.org

 

 

Jak tłumaczy Tim Bantle, Dyrektor Generalny segmentu Lifestyle The North Face – „Jesteśmy przekonani, że mając trochę więcej czasu na odkrywanie otoczenia, ludzie będą w stanie bardziej je docenić i w większym stopniu zależało im będzie na jego ochronie. Explore Mode to zachęta do odłączenia się i poświęcenia czasu sobie, bliskim, naszej wspólnej przyszłości”.

 

Więcej informacji na temat inicjatywy Explore Mode znaleźć można na stronie:

https://www.thenorthface.pl/explore-mode.html

 

 

THE NORTH FACE®

The North Face powstał w 1966 roku i jest częścią VF Outdoor LLC. Od początku naszą misją jest przygotowywanie sportowców outdoorowych do wypraw i realizacji najśmielszych celów. Jesteśmy wiodącą marką outdoorową, tworzymy przetestowane przez sportowców i sprawdzone w czasie ekspedycji produkty, które pomagają użytkownikom odkrywać świat i definiować na nowo granice ludzkich możliwości. Dbając o zrównoważony rozwój minimalizujemy wpływ na środowisko i chronimy nasz outdoorowy plac zabaw. 

www.thenorthface.com 

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com