baner
 
 
 
 
baner
 

W poszukiwaniu pasjonatów trail runningu: zostań DYNAFIT Trailhero - zgłoszenia już od 1 lutego!

UWAGA BIEGACZE: 1 lutego 2022 rusza kolejny nabór do programu DYNAFIT Trailhero. Marka po raz kolejny szuka entuzjastów trail runningu, którzy chcą w aktywny sposób współtworzyć biegową społeczność DYNAFIT. Na zwycięzców czeka nie tylko niepowtarzalna grupa wspierających się sportowców, ale także ekscytujące projekty biegowe i zawody. Ponadto członkowie Trailhero Team wyposażeni zostaną od stóp do głów w najwyższej jakości produkty DYNAFIT, które pomogą im dać z siebie wszystko podczas treningów na górskich trasach. W zamian będą oni dzielić się swoją pasją i doświadczeniami z innymi biegaczami.

Fot. materiały prasowe DYNAFIT

 

W tym roku DYNAFIT zaprasza do udziału w programie Trailhero biegaczy i biegaczki z Niemiec, Austrii, Włoch, Szwajcarii, Francji, Hiszpanii, Stanów Zjednoczonych, Norwegii, Słowenii, Czech, Słowacji, Polski i Węgier. Marka szuka sportowców, dla których hasło „Speed up!” to myśl przewodnia treningów w górach i którzy chcą pomóc w kształtowaniu społeczności DYNAFIT w rolach aktywnych biegaczy, influencerów i ekspertów. Zbudowana z zaangażowanych rekreacyjnych biegaczy górskich społeczność współpracuje i wymienia się przydatnymi informacjami, a co najważniejsze stanowi niewyczerpane źródło inspiracji. 


Fot. materiały prasowe DYNAFIT


W każdym kraju Trailhero Team zostanie wybrany na okres jednego roku. Podczas trwania programu na jego uczestników czekają ciekawe wyzwania, takie jak imprezy biegowe czy sesje zdjęciowe. Na poziomie lokalnym każdy kraj organizować będzie integracyjne spotkania społeczności Trailhero. Oprócz najwyższej klasy produktów marki DYNAFIT członkowie teamów z każdego kraju będą mogli korzystać z dodatkowych zniżek i specjalnych promocji. A wszystko przy wsparciu profesjonalnych zawodników i ekspertów marki, którzy służyć będą radą i konsultacjami z zakresu trail runningu. W zamian uczestnicy programu będą zobowiązani do dokumentowania swoich górskich przygód w mediach społecznościowych i dzielenia się wiedzą w inspirujący sposób.

 

Fot. materiały prasowe DYNAFIT

 

JAK ZGŁOSIĆ SIĘ DO PROGRAMU?

 

Do programu może zgłosić się każdy biegacz i biegaczka górska bez podpisanej umowy sponsorskiej. Zgłoszenia przyjmowane są online na stronie dynafit.com/trailheroes. Sportowcy będący w przeszłości członkami kampanii Trailhero mogą zgłaszać się ponownie. Oprócz podstawowych danych osobowych wymagane jest przesłanie dwóch zdjęć i krótkiego inspirującego tekstu. Ponadto każdy aplikujący będzie musiał pokazać za pomocą swoich kanałów w mediach społecznościowych, takich jak Instagram czy Facebook, że potrafi zarażać entuzjazmem i odnajdzie się w roli Trailhero.

 

Przyjmowanie zgłoszeń trwa od 1 lutego do 31 marca 2022. DYNAFIT skontaktuje się ze szczęśliwcami  zakwalifikowanymi do programu 15 kwietnia 2022.

 

Szczegóły dostępne są na stronie dynafit.com/trailheroesO MARCE DYNAFIT:


DYNAFIT to marka tworzona przez sportowców dla sportów, specjalizująca się w górskich dyscyplinach wytrzymałościowych. Firma opracowuje swoje produkty tak, by tworzyły kompatybilny system wyposażenia dla najbardziej ambitnych zawodników. Maksymalnie sprawne i szybkie poruszanie się w trudnym terenie górskim możliwe jest tylko przy pomocy sprzętu, który jest tak lekki, niezawodny i skuteczny jak to tylko możliwe. Produkty DYNAFIT powstają w dużej mierze w Europie. Marka od lat skupia się głównie na segmencie skitouringu, ale posiada w swojej ofercie także zaawansowaną specjalistyczną kolekcję letnią - od obuwia trail runningowego po techniczne modele odzieży.

 

Zlokalizowana obecnie w Aschheim pod Monachium firma już niedługo otworzy podwoje swojej nowej siedziby w Kiefersfelden u północnych podnóży Alp (otwarcie planowane na 2023 rok). DYNAFIT to jedna z marek należących do południowotyrolskiej Grupy Oberalp założonej w 1981 roku przez Heinera Oberraucha. Oberalp po dziś dzień pozostaje firmą rodzinną i zatrudnia już ponad 700 osób na całym świecie.

 

Informacja prasowa Oberalp Polska

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com