baner
 
 
 
 
baner
 

VII MAS – już niedługo!

AKTUALIZACJA - Memoriał odbędzie się w niedzielę 15 maja, a nie jak wcześniej zapowiadano w sobotę 14 maja -  organizatorzy zmuszeni byli przełożyć imprezę z soboty ze względu na kiepskie prognozy pogody na ten dzień.


Majówka, majówka i po majówce... Pogoda tym razem rozpieszczała, więc mamy nadzieję, że Wasze wykazy przejść skalnych wzbogaciły się o kilka tłustych pozycji. Warun na razie dopisuje, więc jeszcze jest pora na ostatnie szlify formy – za niecałe dwa tygodnie VII MAS!
Zapisy wciąż trwają (formularz na stronie www zawodow – http://mas.kw.krakow.pl). Wpisowe wynosi 60 zl / osoba. Jeżeli jesteście członkami KW Kraków – obowiązuje Was obniżona stawka 30 zł / osoba, a jeżeli zaśpicie z rejestracją / płatnością do dnia zawodów, przyjdzie Wam zapłacić odpowiednio 80 i 40 zł za osobę. Tak więc sami widzicie, że nie ma sensu zwlekać!


Koniecznie śledźcie stronę www (http://mas.kw.krakow.pl) oraz Facebook MAS (https://www.facebook.com/MemorialAndrzejaSkwirczynskiego), gdyż wkrótce pojawi się tam dokładna lista dróg / rejonów, na których będzie rozgrywany tegoroczny Memoriał. Na dniach przeprowadzimy dokładną inwentaryzację asekuracji na Fiali oraz Wzgórzu 502 – do wspinania podczas zawodów zostaną dopuszczone tylko i wyłącznie te drogi, na których asekuracja będzie spełniała wymogi bezpieczeństwa. Pamiętajmy również o powstałych niedawno ograniczeniach dostępu do części Wzgórza 502 – podczas zawodów objęty restrykcjami teren zostanie wyraźnie odgrodzony. 


Biuro zawodów, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, zlokalizowane będzie pod Wzgórzem 502. Ci z Was, którzy mieli okazję się już tam wspinać, doskonale wiedzą, że nie będzie tam miejsca na zaparkowanie samochodów wszystkich uczestników VII MAS. W dniu zawodów obowiązywać będzie zakaz wjazdu na drogę gruntową prowadzącą z asfaltu pod Wzgórze 502. W związku z tym poprosimy Was o staranny carpooling, wysadzenie pasażerów jeszcze na drodze asfaltowej, oraz odstawienie samochodów na parking pod Urzędem Gminy w Jerzmanowicach, skąd kierowców zabiorą wahadłowe MASobusy. 


Do zobaczenia w sobotę 15 maja pod Wzgórzem 502! (organizatorzy zmuszeni byli przełożyć imprezę z soboty 14 maja ze względu na kiepskie prognozy pogody na ten dzień)


VII Memoriał Andrzeja Skwirczyńskiego organizuje Klub Wysokogórski Kraków pod Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Małopolskiego. Sponsorem Złotym jest Petzl. Zawody odbędą się 15 maja 2016 roku w Dolinie Będkowskiej.

Michał Kajtoch

Klub Wysokogórski Kraków


KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com