baner
 
 
 
 
baner
 
2022-06-03
 

Pierwsze MOUNTAIN SHOPY w Polsce!

Od 1 czerwca salony firmowe SALEWA w Poznaniu i Rzeszowie przybrały nazwę MOUNTAIN SHOP. Od tego momentu stają się sklepami typu „multi-brand”, czyli jeszcze więcej „górskiego” dobra w jednym miejscu!

 

MOUNTAIN SHOP Poznań, ul. Półwiejska 17

 

W nowej odsłonie naszych sklepów znajdziecie nie tylko produkty marki Salewa, ale także szerszą kolekcję marki Dynafit. Oprócz tego, mamy także przygotowaną ofertę wyjątkowych produktów do wspinaczki amerykańskich marek: Evolv i Wild Country, które wkrótce pojawią się w naszych sklepach. 

 

Asortyment i usługi pod szyldem Mountain Shop będą uzupełniane, tak aby oferta była jak najbardziej konkurencyjna, kompletna i na najwyższym poziomie na rynku.

 

MOUNTAIN SHOP Rzeszów, ul. Zamkowa 13

 

Odpowiadając na potrzeby naszych Klientów postaramy się, abyście znaleźli u nas wszystko czego poszukujecie do aktywnego spędzania czasu i żebyście mogli czerpać satysfakcję z tego co kochacie. 

 

Nasi doradcy są pasjonatami sportu i potrafią dobrać oraz doradzić odpowiedni sprzęt do oczekiwań i umiejętności. Swoją pomocą oraz doświadczeniem przyczynią się do tego, aby zakupione produkty służyły Wam jak najdłużej.  

 

MOUNTAIN SHOP Poznań, ul. Półwiejska 17 

 

Zmieniamy się w Mountain Shops, bo chcemy rozwijać się z Wami!


Informacja prasowa

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com