baner
 
 
 
 
baner
 

Cruiser Lite Regular / PACIFIC OUTDOOR

Trzysezonowa mata o stosunkowo niskiej wadze.
Trzysezonowa mata o stosunkowo niskiej wadze.

Zastosowana pianka o strukturze perforowanej matrycy znacznie zwiększa komfort spania i izolację, redukując przy tym wagę. Pod głową zastosowane dodatkowe komory umożliwiające szybszy przepływ powietrza oraz zwiększające izolacje cieplną. Górny materiał maty jest bardzo przyjemny dla ciała. Współczynnik izolacji cieplnej od 3.0-4.0. Opływowy kształt mumii to ponadto zredukowana waga do minimum. Zestaw zawiera pokrowiec na matę oraz zestaw naprawczy, wszystko to, co może być pomocne w transporcie i użytkowaniu.

Wszystkie powyższe właściwości tej 3-sezonowej maty zapewnia komfort spania podczas największych przygód, o jakich tylko możesz zamarzyć.


CRUISER Lite
Sezony: 3
Waga: 780 g
Rozmiar: regular
Wymiary: 51 x 183 x 3.8 cm
Wymiary w pokrowcu: 26 x 17 cm
Zestaw naprawczy: tak
Pokrowiec: tak
R Value: 3.0-4.0
Typ pianki: matrix core
Zawór: aluminium
zabezpieczenie antygrzybiczne: tak
wykończenie DWR: tak
Kolor: foliage

CENA: 329.90 PLN

Cruiser Series

Luksus niewiążący się z nadszarpnięciem Twojego budżetu czy podwyższeniem ciężaru – to wszystko daje ci seria Cruiser. Grubość maty zwęża się od głowy ku dołowi od 3,8 cm do 1,6 cm. Firmowa technologia fakturowania powierzchni Diamondback zwiększa tarcie i powiększa współczynnik izolacyjności cieplnej. Górna powierzchnia wykonana z fakturowanego nylonu 75D chroni użytkownika przed ześlizgiwaniem się z maty podczas snu. Dolna warstwa wykonana z nylonu 75D ripstop bardzo skutecznie chroni przed przypadkowym przedziurawieniem, rozdarciem oraz poplamieniem. Zawory są wykonane z utwardzanego, anodyzowanego aluminium, wysoce odpornego na czynniki atmosferyczne i w ogóle niepopuszczające powietrza. W środku pianka jest zabezpieczona antybakteryjnie i antygrzybicznie, co zapewnia ochronę przed rozwojem mikroorganizmów wewnątrz maty. Trwałe wodoodporne pokrycie DWR pozwala zabezpieczyć matę przed wilgocią oraz uodparnia ją na plamy.


KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com