baner
 
 
 
 
baner
 
2021-05-10
 

W Zakopanem powstaje pierwszy w Polsce salon firmowy marki DYNAFIT

Już 12 maja specjalizująca się w górskich sportach wytrzymałościowych marka DYNAFIT otworzy podwoje swojego monobrandowego sklepu w Zakopanem. Jest to pierwszy tego typu sklep w Polsce i dopiero drugi na świecie. Ekskluzywnym punktem handlowym niemieckiej marki zawiadywać będzie doświadczona firma Polar Sport, która od wielu lat współpracuje z jej właścicielem – Grupą Oberalp.

Tak prezentuje się pierwszy w Polsce salon firmowy DYNAFIT w przededniu otwarcia. Fot. materiały prasowe OberAlp Polska

 

Premierowy monobrandowy sklep DYNAFIT w Polsce to nie lada gratka dla pasjonatów skitouringu i biegów górskich. Ekspert spod znaku śnieżnej pantery, który do tej pory dzielił przestrzeń w salonie na Krupówkach 36 z siostrzaną marką SALEWA, w końcu zyskuje własne miejsce. Na 50 metrach kwadratowych w Centrum Handlowym Krupówki 40 DYNAFIT rozwinie skrzydła i zaprezentuje pełną sezonową ofertę: od zawodniczych produktów DNA po linie o bardziej turystycznym charakterze. Dopracowane wnętrze sklepu odzwierciedlać będzie nowoczesny charakter marki, która już od blisko 40 lat wyznacza trendy i podnosi technologiczną poprzeczkę w dziedzinie górskich sportów wytrzymałościowych.

 

„Myśl techniczna DYNAFIT wielokrotnie wyprzedzała swoją epokę. Od kilku dekad pokazujemy światu, jak bardzo potrafimy ułatwić́ wysiłek w górach. Dzięki naszym produktom pokonywanie żmudnych podejść, podbiegów czy dużych przewyższeń́ wreszcie staje się przyjemne. Chcemy pozostać częścią sceny górskich sportów wytrzymałościowych, zarówno poprzez współpracę z największymi imprezami skituorowymi czy trail runningowymi i wspieranie zawodowych wyjadaczy, jak i dzielenie się pasją ze sportowcami na poziomie amatorskim. Monobrandowy sklep to nieocenione narzędzie w tym procesie – jest to nasza wizytówka pozwalająca urzeczywistnić wszystkie pomysły marki związane z eksponowaniem produktów, rozplanowaniem powierzchni i całym efektem wizualnym, ale przede wszystkim miejsce jakościowego kontaktu z klientem końcowym.”

 

– mówi Piotr Gąsiorowski, Manager ds. Sprzedaży DYNAFIT w Polsce.

 

Od 1984 roku kluczowym ogniwem oferty DYNAFIT pozostają skitourowe produkty z kolekcji Hardgoods. Narty, buty oraz legendarne już wiązania pinowe cieszą się niezmiennie specjalnym uznaniem klientów również dzięki fachowemu serwisowi i doradztwu przedstawicieli marki. W celu podtrzymania jakości usług nowy sklep na Krupówkach będzie ściśle współpracował z lokalnym centrum testowym i serwisem marki – punktem Tatra Trade, oferującym już ponad 100 testowych par nart DYNAFIT, zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych profesjonalistów. Monobrandowe salony DYNAFIT to świeży i odważny projekt Oberalp. Realizację jego drugiej na świecie odsłony Grupa powierzyła doświadczonemu partnerowi handlowemu – krakowskiej firmie Polar Sport.

 

„Sklep firmowy DYNAFIT to zupełnie nowa koncepcja, więc jesteśmy dumni, że zostaliśmy docenieni i obdarzeni zaufaniem przez centralę Oberalp we Włoszech i że to my poprowadzimy pierwszy taki punkt na handlowej mapie Polski. Wierzę, że sprostamy zadaniu. Działamy już̇ prawie 30 lat, a od dziesięciu systematycznie powiększamy naszą sieć sklepów. Zdążyliśmy wypracować swoje standardy i procedury. Mimo upływu czasu i dużych zmian na rynku, kluczowe pozostaje budowanie długotrwałej relacji z klientami. Z doświadczenia wiemy, że Internet nie zastąpi wykwalifikowanego doradcy sprzętu górskiego w dobrze zaopatrzonym sklepie.”

 

– komentuje Grzegorz Rojek, Dyrektor Polar Sport Sklepy Górskie.

 

Pierwszy w Polsce salon firmowy Dynafit zaprasza już od 12 maja 2021 roku do Centrum Handlowego Krupówki 40.

 

Salon firmowy DYNAFIT

Centrum Handlowe Krupówki 40

Zakopane

 

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 10:00-18:00

Sb: 10:00-18:00

Nd: zamknięte

 

Kontakt

Tel.: 883 070 052

E-mail: dynafit.zakopane@polarsport.pl

O MARCE DYNAFIT:


DYNAFIT to marka tworzona przez sportowców dla sportów, specjalizująca się w górskich dyscyplinach wytrzymałościowych. Firma opracowuje swoje produkty tak, by tworzyły kompatybilny system wyposażenia dla najbardziej ambitnych zawodników. Maksymalnie sprawne i szybkie poruszanie się w trudnym terenie górskim możliwe jest tylko przy pomocy sprzętu, który jest tak lekki, niezawodny i skuteczny jak to tylko możliwe. Produkty DYNAFIT powstają w dużej mierze w Europie. Marka od lat skupia się głównie na segmencie skitouringu, ale posiada w swojej ofercie także zaawansowaną specjalistyczną kolekcję letnią - od obuwia trail runningowego po techniczne modele odzieży.

 

Zlokalizowana obecnie w Aschheim pod Monachium firma już niedługo otworzy podwoje swojej nowej siedziby w Kiefersfelden u północnych podnóży Alp (otwarcie planowane na 2023 rok). DYNAFIT to jedna z marek należących do południowotyrolskiej Grupy Oberalp założonej w 1981 roku przez Heinera Oberraucha. Oberalp po dziś dzień pozostaje firmą rodzinną i zatrudnia już ponad 700 osób na całym świecie.

 

Informacja prasowa Oberalp Polska

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com