baner
 
 
 
 
baner
 
2022-05-17
 

The North Face NSE D2 - nowa era eksploracji

The North Face przedstawia najnowszą odsłonę kultowej już serii NSE. Kolekcja zaprojektowana została dla tych, którzy chcą pokonywać granice własnych możliwości. 

Fot. materiały prasowe The North Face

 

NSE to żywe połączenie wyrazistych, lifestylowych produktów z idealną na co dzień odzieżą sportową, które pozwalają eksplorować na własnych warunkach, bez ograniczeń. Dzięki funkcyjnym materiałom, produkty z kolekcji są nie tylko gładkie i przyjemne w dotyku, ale także wyjątkowo elastyczne, gwarantując pełną swobodę ruchów.

 

Nowa kolekcja kapsułowa odzwierciedla podejście The North Face do przyszłości eksploracji - bez żadnych ograniczeń związanych z tożsamością, sylwetką czy rozmiarem. Przyszłość, która celebruje autentyczność i rozwój oraz akceptuje fakt, że zmiana jest nieunikniona. To właśnie nowa era eksploracji.

 

Produkty w serii koncentrują się na promowaniu pozytywnego spojrzenia na świat – wolności, prawa do bycia sobą, akceptacji swojego ciała i celebrowania ruchu. 


W kolekcji znalazły się kluczowe produkty: bluza Phlego Track Top, spodnie i kurtka Wind Jacket, warstwa bazowa w postaci topu i spodni, torba Base Camp Circle Bag, klapki i czapka z daszkiem. 


Fot. materiały prasowe The North Face


Kolekcja jest dostępna od 17 maja na www.thenorthface.pl oraz w wybranych sklepach stacjonarnych. Aby być na bieżąco z kolejnymi premierami, obserwuj @thenorthfaceuk na Instagramie oraz @thenorthface na Facebooku.

 

Informacja prasowa


KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com