baner
 
 
 
 
baner
 
2020-11-03
 

The North Face 50/50 Down - kurtka puchowa wymyślona na nowo

The North Face przedstawia Summit Series L3 50/50 Down – kurtkę całkowicie zmieniającą dotychczasowe podejście do kwestii izolacji termicznej odzieży. Jej innowacyjna konstrukcja pozwala na sprawniejsze poruszanie się i lepszą wydajność w czasie wspinaczki przy jednoczesnym zmniejszeniu wagi produktu oraz braku konieczności zdejmowania warstw odzieży.

Fot. materiały prasowe TNF

 

50/50 Down zaprojektowana została we współpracy z członkami teamu The North Face: Andresem Marinem, Hervém Barmassem i Davidem Göttlerem. Ich zaangażowanie pozwoliło stworzyć niezwykle oddychającą, puchową warstwę izolacyjną. W kurtce zastosowano serię poziomych komór wypełnionych puchem, pomiędzy którymi zachowane zostały odstępy. Umożliwia to sprawne odprowadzenie pary wodnej powstającej w czasie wysiłku fizycznego przy zachowaniu właściwości termicznych i wagi dopasowanych do intensywnej aktywności w ekstremalnych warunkach.

 

Fot. materiały prasowe TNF

 

Kurtka powstała z myślą o wysokogórskich przygodach. Ilość ciepła, jakie zapewnia, w stosunku do niskiej wagi oraz kompaktowości to zdecydowany atut, który doskonale sprawdzi się podczas długich dni spędzonych w ścianie.

 

Innowacyjność kurtki z kapturem L3 50/50 Down z linii Summit Series doceniona została podczas targów ISPO 2020, na których zdobyła ona nagrodę Produkt Roku.

 

Fot. materiały prasowe TNF

 

Kurtka dostępna jest w sprzedaży na www.thenorthface.pl oraz w wybranych sklepach i u dystrybutorów.

Informacja prasowa The North Face

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com