baner
 
 
 
 
baner
 
2016-12-21
 

RFID Currency Wallet - portfel Lifeventure

Pieniądze upchane po kieszeniach to nie najlepszy pomysł. Oczywistą oczywistością jest to, że każdy z nas powinien mieć jakiś portfel. I na pewno ma.

Dyskutować można jedynie o preferencjach użytkowników. Niektórzy wolą duże eleganckie, inni małe podręczne, jedni ze skóry, wypasione, ale są też tacy, którzy dobrze się czują z outdoorowym wyposażeniem – takim, co to sprawdzi się w podróży, na wszelkich wyjazdach, zastosowano w nim praktyczne rozwiązania, dodatkowo jest odporne na trudne warunki i wszelkie poniewieranie.

Takim właśnie portfelem jest RFID Currency Wallet marki Lifeventure, który miałam przyjemność użytkować w ciągu ostatnich kilku miesięcy, zarówno na co dzień, jak i podczas wyjazdów (ponad miesiąc w Gruzji i Armenii, tygodniowa wycieczka sakwiarska na rowerach na Rugii, wyjazd na maraton do Toskanii, kilka pomniejszych wypadów okołogórskich w Polsce).

 

 

Produkty Lifeventure są nie tylko efektywne, ale i stylowe zarazem. Cechuje je nie rzucający się w oczy design, co sprawia, że podróżnik jest mniej narażony na kradzieże. Firma zapewnia, że wszystkie jej produkty są testowane przez profesjonalnych podróżników, odkrywców i sportowców. My także mieliśmy okazję sprawdzić jeden z nich. Portfelowi RFID Currency Wallet wystawiamy ocenę bardzo dobrą!

 

Materiał: Cordura

Portfel wykonany jest z odpornego na przetarcia materiału – cordury. Nie do zdarcia! Cordura to gwarancja, że portfel będzie nam służył wiele lat. 

Kieszonki, kieszenie...

Różnorakich kieszeni i kieszonek jest w tym portfelu wyjątkowy dostatek. Znajdziemy tu: dwie zapinane na zamek na monety, dwie kieszenie na banknoty, cztery na karty, jedną na dokument ze zdjęciem (przeźroczystą z mocnej siateczki) oraz drugą ukrytą kieszonkę np. na wizytówki. To, co najcenniejsze w podróży, to wyposażenie portfela w dwie kieszenie na banknoty i monety.

 

System RFID

Portfel Currency Wallet został wyposażony w zabezpieczenie dla skanowania kart zbliżeniowych, co minimalizuje możliwość kradzieży pieniędzy i danych z kart, w wyniku zdalnego zczytania karty. Jednocześnie zewnętrzne kieszenie nie posiadają takiego zabezpieczenia, dzięki czemu możemy umieścić w nich kartę hotelową lub parkingową, której nie musimy wyciągać z portfela, by się nią posłużyć zdalnie. 

 

Solidny nie tylko rzep

Całość portfela w ryzach trzyma mocny rzep. Jest wyjątkowo mocny i po kilku miesiącach użytkowania nie mam z nim absolutnie żadnych problemów. To, co w ogóle uderza w tym portfelu, to solidność wykonania i dopracowanie każdego elementu. 

Waga i wielkość

 

Portfel ten prawie nic nie waży. Bez zawartości to jedynie 56 g. Wymiary120x90x18 mm są w sam raz na zapakowanie do kieszeni lub saszetki biodrowej, albo niewielkiej torebki. RFID Currency Wallet to po prostu zgrabny,  nie za duży i niewiele ważący gadżet. 

 

Kolorystyka

 

Portfel jest do wyboru w kilku opcjach kolorystycznych: zielonym, fioletowym, czarnym i szaro-zielonym. Znajdą coś dla siebie zarówno zwolennicy bardziej stonowanych odcieni, jak i mocniejszych akcentów. 

 


Największy wybór saszetek i portfeli firmy Lifeventure znajdziecie TUTAJ...

 KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com