baner
 
 
 
 
baner
 
2015-05-15
 

Plecaki Patagonia z rabatem 30%

Torby i plecaki Patagonia kupimy 30% taniej w sklepie Moko.pl.

W sklepie Moko.pl torby i plecaki marki Patagonia można teraz kupić 30% taniej. Duży wybór modeli oraz kolorów.W sprzedaży m.in.

Plecak Patagonia Black Hole

Wykonany jest z tego samego wodoodpornego materiału, co klasyczne troby podróżne Black Hole Duffel. Łączy w sobie cechy plecaka wspinaczkowego z dodatkowymi atrybutami plecaka miejskiego. Dzięki zastosowaniu woodpornego materiału wszystkie rzeczy bedą chronione nawet gdy zaskoczy cię deszcz w miejskiej dżungli. Dostęp do głównej kieszeni jest szeroki i wygodny, zamykany klapą zapinaną na zamek.


Plecak posiada wewnątrz kieszeń do przenoszenia laptopa  o wielkości do 15" lub bukłaka z wodą oraz 2 kieszenie wyposażone w organizer i zaczep na klucze. W klapie plecaka znajduje się kieszeń na drobne przedmioty oraz taśmy troczne, do których spokojnie można przymocować deskorolkę lub matę do jogi. Boczne taśmy kompresyjne umożliwiają przytroczenie do plecaka dodatkowych akcesoriów. Dla komfortu noszenia szelki zostały specjalnie wyprofilowane i zaprojektowane tak, aby odprowadzały wilgoć. Plecy są specjalnie profilowane tak, aby zapewnić cyrkulację powietrza. Całość wykonana z poliestru (50% solution-dyed) z laminatem typuTPU oraz wykończeniem DWR (durable water repellent).


Źródło: www.ceneria.pl

 


KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com