baner
 
 
 
 
baner
 

Kolejne mocne przejścia Isabelle Faus w Rocklands

Położone w RPA Rocklands przeżywa obecnie prawdziwe oblężenie - w związku ze szczytem sezonu i świetnymi warunkami do atakowania największych ekstremów, do Afryki zjechały się same największe sławy światowego boulderingu. Pisaliśmy ostatnio o sukcesach Juliane WurmAlizée Dufraisse, a także Thilo Schrötera. Tymczasem do tego prominentnego grona dołączyła Isabelle Faus, która od razu zaczęła z wysokiego C, dokładając do swojego imponującego dorobku wyceniane na 8B Quintessential oraz Steak House za 8A+! 25-latka na problemach z górnej półki jest niesamowicie skuteczna, co potwierdza jej scorecard - nie wielu na świecie może poszczycić się takim dorobkiem przejść.

Isabelle Faus w akcji w Rocklands - tutaj na problemie Rancor 8A. Fot. Chad Greedy

 

25-letnia Amerykanka o rzeczonych na wstępie przejściach poinformowała za pośrednictwem swojego Instagrama. Dopisując do swojego kajetu Quintessential i Steak House ma już na koncie aż 47 boulderów w przedziale trudności 8A+ - 8B+! Dorobek Isabelle jest niesamowity, a wszystkie okoliczności przemawiają za tym, że będzie go jeszcze powiększać, czego jej oczywiście życzymy.

 

A jak sama Isabelle skomentowała swoje ostatnie przejścia? Oddajemy jej głos ;-)

"Jestem bardzo podekscytowana - zrobiłam również (prócz Quintessential - przyp. aut) Steak House 8A+ w kolejnym dniu! To nie był bardzo trudny boulder, ale zdecydowanie nie w moim stylu, więc tym bardziej się z niego cieszę. Będę teraz próbować kolejnych klasyków, które pozostają jeszcze bez kobiecych przejść."


Isabelle Faus w Rocklands. Fot. Chad Greedy

 

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com