baner
 
 
 
 
baner
 
2021-08-27
 

Kierat 2021

Długo wyczekiwany XVII Międzynarodowy Ekstremalny Maraton Pieszy KIERAT odbędzie się w dniach 27-28 sierpnia 2021 roku. Start i meta w Słopnicach k. Limanowej. Stukilometrowa trasa powiedzie przez góry Beskidu Wyspowego i Gorców. 

Pierwsze kilometry po starcie w Słopnicach; fot. Tomasz Baranowski 

 

KIERAT to impreza dla miłośników turystyki górskiej i biegaczy pragnących sprawdzić się w ekstremalnych warunkach. Marsz lub bieg nocą przy świetle latarki z mapą i kompasem w ręku, pokonanie stukilometrowego dystansu i czterech tysięcy metrów wzniesień w ciągu 30 godzin to niełatwe zadanie nawet dla doświadczonych piechurów.

 

Dokładamy wszelkich starań, aby obostrzenia związane z wciąż panującą pandemią, w jak najmniejszym stopniu wpłynęły na tradycyjny przebieg naszej imprezy. Do udziału w imprezie dopuszczamy wszystkich chętnych, niezależnie od stanu zaszczepienia przeciwko Covid-19. Bazę maratonu zorganizujemy tak, aby dla każdego znalazło się bezpieczne miejsce i aby zachowane były wszelkie reżimy sanitarne.

 

 Pod szczytem Mogielicy

 

Jesteśmy pewni, że podczas wędrówki po beskidzkich i gorczańskich lasach uczestnicy maratonu będą mogli czuć się o wiele bezpieczniej, niż podczas codziennych wizyt w jakimkolwiek sklepie.

 

Partnerem Głównym XVII MEMP Kierat 2020/2021 jest Województwo Małopolskie.

 

Zapisy przyjmujemy do 23 sierpnia. Szczegółowe informacje na stronie:  https://maratonkierat.pl

Zapraszamy na KIERAT.

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com