baner
 
 
 
 
baner
 

Hubert Szczepan Krzemiński z akcją Szczyt Zwycięstwa: 7439 dla Hani!

Hubert Szczepan Krzemiński oraz Agencja Marketingu Sportowego MUVment MARKETING rozpoczynają akcję charytatywną połączoną z najbliższą, letnią wyprawą górską wpinacza. Celem akcji jest zdobycie czterech najtrudniejszych siedmiotysięczników w Afganistanie i Kirgistanie, w tym Pik Pobiedy w paśmie Tienszan, a jednocześnie pomoc chorej dziewczynce z zespołem Downa.

Letnia wyprawa do Afganistanu i Kirgistanu, to ukoronowanie kilku ostatnich lat górskich przygotowań Huberta. Sportowym celem wyprawy jest zdobycie czterech najtrudniejszych siedmiotysięczników w Afganistanie i Kirgistanie (Noszak, Pik Wargound, Chan Tengri, Pik Pobiedy) na przestrzeni trzech miesięcy (Czerwiec – Sierpień 2016).


Wyprawa "Szczyt Zwycięstwa: 7439 dla Hani!", oprócz celu sportowego, ma także cel charytatywny. Hubert zbiera bowiem fundusze dla siedmioletniej Hani Mielec, która urodziła się ze złożoną wadą serca, hipoplazją lewej komory, zespołem Downa, krótkowzrocznością i astygmatyzmem. Celem jest zebrać pieniądze w kwocie 7439 złotych na rehabilitację dziewczynki. Niniejsza kwota jest tożsama z wysokością Szczytu Zwycięstwa, zatem najtrudniejszej i ostatniej góry, którą Hubert Szczepan Krzemiński zdobędzie w trakcie swojej wyprawy.

Hania Mielec jest ciekawą życia, radosną, prześliczną siedmiolatką. Pieniądze pozwolą dziewczynce na opłacenie dwóch tygodni intensywnej terapii i rehabilitacji w Centrum Terapii i Rehabilitacji Zabajka w Stawnicy. Szczegółowy opis akcji i link do zbiórki znajduje się na stronie zbiórki: www.pomagam.pl/szczytzwyciestwa oraz na stronie Huberta: www.hubertszczepan.pl

Etapy wyprawy: "Szczyt Zwycięstwa: 7439 dla Hani!"
I etap: Afganistan (06-07.2016)
Noszak: 7492 m n.p.m.
Pik Wargound: 7018 m n.p.m.


II Etap: Kirgistan (07-08.2016)
Chan Tengri: 7010 m n.p.m.
Pik Pobiedy (Szczyt Zwycięstwa): 7439 m n.p.m.

 

Hubert Szczepan Krzemiński (ur. 1987 r.) zimowe doświadczenia górskie zdobywał m. in. w Kaukazie oraz Alpach. Najwyższy zdobyty przez niego szczyt, to Pik Lenina (7134 m n.p.m.). Prywatnie weganin i biegacz górski na dystansach ultra. Członek Polskiego Związku Alpinizmu, KW Warszawa oraz AKS Polonia Warszawa, Ambasador Sojuszu 1% For The Planet. materiały prasowe

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com