baner
 
 
 
 
baner
 

GORE-TEX® Be a Rockstar – Jam Session

Do późnych godzin trwały wczorajsze eliminacje „amatorów” w zawodach GORE-TEX® Be a Rockastar. Impreza towarzysząca zmaganiom profesjonalistów od początku cieszyła się sporym zainteresowaniem środowisk wspinaczkowych z różnych stron świata.

Czy takich całkiem amatorów trudno powiedzieć, bo przykładowo wśród kobiet wczorajsze eliminacje wygrała Niemka Lisa Knoche – wielokrotna medalistka zawodów zarówno krajowych, jak i międzynarodowych (m.in. juniorska Mistrzyni Niemiec w boulderingu i brązowa medalistka juniorskich Mistrzostw Świata). Lisę zobaczymy już za chwilę w zasłużonym półfinale adidas ROCKSTARS, a w popołudniowej sesji Build Your Boulder wezmą udział Risa Ota (JPN), Afra Hönig (GER) i Marie da Silva (FRA).

 

Lisa zrezygnowała bowiem z udziału na rzecz skumulowania energii na wspinanie z najlepszymi. Wśród panów najlepiej z boulderami uporali się Peter Würth (GER), Felix Buchmann (GER) i Maxim Zinchenko (RUS) i to właśnie Rosjanin z tzw. dziką kartą pojawi się niebawem w półfinale prosów. Zawodnicy GORE-TEX® Be a Rockstar mieli niemalże siedem godzin na wystartowanie (od 16:30 do 23:00), liczyły się jednak próby na każdy z boulderów.

 

Finał GORE-TEX® Be a Rockstar rpzpoczął się dzisiaj o 16:00, a niedługo relacja z półfinałów imprezy głównej.

 ProPublika dopinguje swoich - Gangnam Style (fot. Piotr Drożdż)
 Dmitrii Sharafutdinov tym razem w roli widza (fot. Piotr Drożdż)
 Spotkanie na szczycie - Alex Huber i Beat Kammerlander (fot. Piotr Drożdż)
 Czas, start! (fot. Piotr Drożdż)
 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com