baner
 
 
 
 
baner
 
 
 
2023-05-09
 

Bakosport rozszerza dystrybucję!

Warszawska firma Bakosport od wielu lat jest przedstawicielem marek La Sportiva, Deuter oraz Ortovox. W tym roku do dystrybucji dołączył amerykański producent skarpet DARN TOUGH. 

 

Portfolio marek jeszcze się zwiększy.

 

Bakosport zostało oficjalnym dystrybutorem MAIER SPORTS oraz GONSO.

 

 

MAIER SPORTS

Marka powstała w 1938 roku w niemieckim Kongen i do dziś ma tam swoją siedzibę. Od początku specjalizowała się w produkcji spodni.   

 

W latach 50 rozpoczyna się produkcja spodni narciarskich oraz turystycznych. W późniejszych latach Maier Sports cały czas ulepsza swoje kolekcje stając się liderem w tym segmencie odzieży turystycznej.

Ważnym elementem w polityce Maier Sports jest produkcja funkcjonalnej odzieży dla jak najszerszego grona odbiorców (stąd bardzo szeroka dostępność rozmiarowa) oraz jak najwyższa jakość (5 lat gwarancji). Dziś w ofercie Maier Sports oprócz spodni jest także szeroka oferta koszulek, bluz i kurtek dedykowanych do szerokiego wachlarza turystycznych aktywności.      

 GONSO

Niemiecki producent odzieży funkcjonalnej z długą historią (rok powstania 1926). Dużą popularność w latach 60 i 70 przyniosły im dresy oraz odzież do narciarstwa biegowego. 

 

 

Przełomowy okazał się jednak początek lat 80, kiedy Gonso rozpoczęło produkcję specjalistycznej odzieży rowerowej. W ofercie Gonso pojawiły się wtedy pierwsze na rynku spodenki z miękką syntetyczną wyściółką podsiodłową, co zrewolucjonizowało świat kolarstwa.
                    

Do dziś Gonso jest uznawany za eksperta w zakresie spodenek rowerowych, choć aktualnie znajdziecie w ofercie bardzo szeroką ofertę funkcjonalnej odzieży rowerowej.

Materiały prasowe Bakosport        

      

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com