baner
 
 
 
 
baner
 
2020-07-01
 

Wspieram GOPR! 
SALEWA prezentuje wyjątkową opaskę dla miłośników aktywności górskich

Dla marki SALEWA współpraca z najważniejszymi górskimi organizacjami ratunkowymi na świecie niezmiennie pozostaje jednym z priorytetów. W Polsce marka cieszy się zaufaniem Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego już od ponad trzech lat. Oprócz wyposażania ratowników w najwyższej jakości odzież, obuwie i sprzęt SALEWA ogromną wagę przykłada także do wspólnych działań o charakterze promocyjno-edukacyjnym. Chcąc jeszcze lepiej wesprzeć Pogotowie i jednocześnie wyrazić uznanie dla trudnej pracy, jaką na co dzień wykonują ratownicy marka przygotowała ogólnopolską akcję „Wspieram GOPR”, do udziału w której zaprasza wszystkich miłośników gór!


Bywalcy górskich szlaków doskonale wiedzą, jak uniwersalnym i funkcjonalnym elementem górskiej garderoby jest dobra techniczna opaska. Lekka i oddychająca, znakomicie odprowadza z czoła nadwyżki potu, skutecznie też przytrzymuje włosy z dala od twarzy – taka właśnie jest nowa, szybkoschnąca i ważąca zaledwie 20 g opaska SALEWA, która z powodzeniem będzie towarzyszyć ci podczas biegania, trekkingów czy wycieczek skiturowych. Dwukierunkowa elastyczność materiału sprawia, że świetnie dopasowuje się ona do głowy i jest bardzo wygodna, a przy tym odporna na deformację. Opaska ma jednak jeszcze jedną ważną cechę – kupując ją, bierzesz udział w akcji „Wspieram GOPR”! 


Na Lato 2020 SALEWA przygotowała limitowaną edycję swojej technicznej opaski na głowę, jednocześnie zrzekając się zysków z jej sprzedaży, które przekaże na konto Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Pomogą one w dalszym doskonaleniu i rozwoju ratowników oraz naprawach i modernizacji wyposażenia Pogotowia.


Jak mówi Roman Dziedzic pełniący funkcję Zastępcy Prezesa Fundacji GOPR:


„Jednym z najbardziej widocznych efektów współpracy GOPR z marką Salewa są oczywiście ubrania ratowników. Obecnie mamy przyjemność realizować kolejny wspólny projekt, do którego chcemy zaprosić wszystkich Państwa, którym góry i aktywności górskie są bliskie. Opracowana przez markę lekka techniczna opaska na głowę pojawi się teraz z unikalnym, dedykowanym nadrukiem, a dochód z jej sprzedaży zasili budżet GOPR. Bardzo serdecznie polecamy Państwa uwadze tę akcję!” 


Opaski sygnowane logo GOPR dostępne są w trzech stylowych wersjach kolorystycznych od 1 lipca 2020 roku w wybranych punktach – salonach firmowych SALEWA i innych sklepach detalicznych, ale także w schroniskach górskich. Ponadto SALEWA zajmie się także promocją akcji w mediach społecznościowych, a swoje zaangażowanie w kampanię zadeklarowało już wielu zawodników i ambasadorów marki w Polsce w tym himalaistka Kinga Baranowska, biegaczka narciarska Justyna Kowalczyk i paralotniarz, zawodnik Red Bull X-Alps Michał Gierlach.


Kinga Baranowska wspiera GOPR; fot. materiały prasowe SALEWA


Z kolei dla Jacka Matuszka - doświadczonego wspinacza sportowego i górskiego - projekt ma szczególne znaczenie:


„Wspinam się praktycznie całe życie i niestety na przestrzeni lat byłem świadkiem wielu mniej lub bardziej groźnych incydentów w górach i skałach, a w zeszłym roku w Dolomitach sam znalazłem się w sytuacji, w której konieczna była interwencja służb ratunkowych. Często wydaje mi się, że nie doceniamy pracy takich jednostek, a ich obecność bierzemy za pewnik. Mój kuzyn to doświadczony ratownik GOPR i między innymi dzięki niemu wiem, z jakimi wyzwaniami mierzą się zespoły ratunkowe. Zakup dedykowanej akcji opaski to nie tylko cegiełka wsparcia finansowego, ale także wyraz szacunku dla działań Pogotowia. Wspieram GOPR!”  


Jacek Matuszek wspiera GOPR; fot. materiały prasowe SALEWA


Z myślą o tych, dzięki którym w górach możemy czuć się bezpieczniej - SALEWA zaprasza wszystkich entuzjastów aktywności górskich do przyłączenia się do akcji! #wspieramgopr


Lista punktów sprzedających opaskę oraz informacje dotyczące akcji dostępne są na:

https://www.wspieramgopr.pl

 

Facebook / facebook.com/SalewaOfficial/

Instagram / @tymczasemwgorach


#wspieramgopr 


Źródło: informacja prasowa

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com