baner
 
 
 
 
baner
 
2015-12-03
 

SALEWA GET VERTICAL EVENING: NAGRODY ROZLOSOWANE!

W sobotę 28 listopada każdy, kto przechadzając się po Krupówkach zajrzał pod numer 36 zyskał szansę na wygranie wyjątkowych nagród w ramach kampanii SALEWA get vertical. 

Get Vertical Evening w SALEWA Store Zakopane (fot. arch. SALEWA)


Od 15:00 do 18:00 goście sklepu SALEWA Store Zakopane mogli spróbować pyszności prosto od Trentino oraz porozmawiać z Łukaszem Dudkiem i Jackiem Matuszkiem z Alpine Wall Tour Team. Ponadto, każdy kto zdecydował się spróbować szczęścia w loterii online get vertical Instant Win otrzymał specjalny bon na zakupy w sklepie oraz numerek na losowanie nagród głównych wieczoru: podwójnego całodniowego skipassu od ośrodka narciarskiego Alta Badia oraz weekendu dla dwóch osób razem ze skipassami, jaki ufundowało San Martino di Castrozza. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!


Losujemy... (fot. arch. SALEWA)Mamy zwycięzcę! (fot. arch. SALEWA)


 

Przypominamy także, że konkurs SALEWA get vertical potrwa do 13 grudnia 2015 roku. Jest więc jeszcze chwila na odwiedzenie strony getvertical.salewa.com, wybranie zimowego wyzwania dla siebie i wzięcie udziału w grze online. Jest o co powalczyć: oprócz atrakcyjnych nagród rzeczowych od SALEWA i partnerów akcji (BMW, Polartec, Manfrotto) do zgarnięcia są również zaproszenia na trzydniowe zimowe obozy ze sportowcami SALEWA w trzech lokalizacjach partnerskich: światowej klasy alpinista Roger Schäli oraz mistrzowie freeride'u Bjorn Heregger i Arnaud Cottet towarzyszyć będą zwycięzcom w odkrywaniu magii rakiet śnieżnych w Alta Badia i ski touringu w Grindelwald oraz emocji, jakich dostarcza ski-alpinizm w San Martino di Castrozza. Ekscytująca przygoda obejmować będzie również noc pod gwiazdami w obozie powyżej 2000 metrów n.p.m. oraz szkolenie w zakresie bezpieczeństwa w górach prowadzone przez profesjonalnych przewodników górskich.


Tata się ucieszy... (fot. arch. SALEWA)


 

Nie ma nic prostszego: wejdź na stronę getvertical.salewa.com, zarejestruj się, weź udział w grze online i wyjedź w Alpy razem z SALEWA!

 

 

Weekend w San Martino wylosowany (fot. arch. SALEWA)

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com