baner
 
 
 
 
baner
 
2017-06-29
 

Primus PrimeTech Stove Set z nagrodą branży outdoorowej

Podczas czerwcowych targów OutdoorShow odbywających się we Friedrichshafen Primus PrimeTech Stove Set otrzymał najwyższą nagrodę OutDoor Gold Award 2017 w kategorii camping.

 

 

Co roku prezentacje produktów kandydujących do OutDoor INDUSTRY AWARDS cieszą się ogromną popularnością wśród odwiedzających targi. Nagroda wyróżnia najbardziej innowacyjne produkty pod względem ich funkcjonalności, designu, stosunku jakości do ceny oraz wagi i rozmiaru. Spośród 330 zgłoszonych nowości, 38 otrzymało OutDoor INDUSTRY AWARD w różnych kategoriach. Dziewięć spośród nagrodzonych zostało następnie wyróżnionych specjalną nagrodą GOLD AWARD za wprowadzanie nowych standardów w swoich segmentach rynku.

 

Wygraną w kategorii camping otrzymał Primus za zestaw PrimeTech Stove Set 1,3 l. W uzasadnieniu jury można przeczytać:

„Ten lekki i doskonale wykonany zestaw przekonał nas do siebie. Na szczególną uwagę zasługuje przede wszystkim zintegrowany system radiacyjny, który jest bardzo wydajny i zużywa znacznie mniej paliwa niż tradycyjne kuchenki turystyczne, a także sprawia, że zestaw jest od nich dużo lżejszy”.

 

 

W skład międzynarodowego jury weszli: Terje Malum, szef sprzedaży XXL Sport & Villmark z Norwegii; Frank Wacker, dziennikarz outdoorowego magazynu z Niemiec; Mireia Miró, zawodniczka i menedżer zespołu Atomic Skimoutaineering Team z Hiszpanii; Chris Townsend, fotograf i autor książek o tematyce outdoorowej z Wielkiej Brytanii; Katrin Bojarski, inżynier tekstylny z Niemiec oraz Mark Held, Generalny Sekretarz Outoor Group ze Szwajcarii.

 

Co więcej, PrimeTech 1.3 l to nie tylko laureat OutDoor Gold Award, ale także zdobywca ISPO Award 2017, SOG (Scandinavian Outdoor Group) Award 2017 oraz Editors’ Choice Award 2017 niemieckiego Outdoor Magazine.

 

Dane techniczne:

Waga: 727 g – 1.3 l ;  870 g – 2.3 l

Wydajność: 2.000 W – 7.000 BTU/h

Wymiary: Ø 180 x 105 mm  – 1.3 l ;  Ø 202 x 135 mm – 2.3 l

 

 

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com