baner
 
 
 
 
baner
 
2016-08-11
 

Kolekcja biegowa Dare 2b - koszulka Recover T-shirt

Dare2b to brytyjska marka, która swoje produkty kieruje do osób aktywnie spędzających wolny czas. Z kolekcji biegowej tej marki miałam możliwość testować damską koszulkę Recover T-shirt.

Dare2b to brytyjska marka, która swoje produkty kieruje do osób aktywnie spędzających wolny czas. W szerokiej ofercie tego producenta można znaleźć, oprócz odzieży outdoorowej, rowerowej czy narciarskiej, także produkty dedykowane biegaczom.

Z kolekcji biegowej Dare2b miałam możliwość testować damską koszulkę Recover T-shirt.

 

http://biegamypogorach.plGdy otrzymałam Recover T-shirt i spojrzałam na krój koszulki, to dość sceptycznie podeszłam do jej przeznaczenia. Koszulka Recover nie posiada typowego kroju sportowego typu Active Fit, który jest najczęściej używany w odzieży przeznaczonej do aktywności sportowej. Krój koszulki jest luźny i lekko taliowany. Nie mamy wyraźnie wyodrębnionego rękawka, ale dzięki temu część tułowia płynnie przechodzi w dolną część „rękawka”. Taki krój zapewnia nam niesamowitą swobodę ruchów oraz, co jest ważne dla wielu Pań – kobiecy wygląd. Luźny krój zadba także o przewiewność oraz o to, by każda użytkowniczka dobrze wyglądała.

Obawy co do przeznaczenia tej koszulki może nam nasuwać także nazwa, która sugeruje że główne przeznaczenie tej koszulki to raczej nie „trening”, a czas regeneracji po treningu. Kiedy jednak założymy Recover T-shirt, to już na pierwszym treningu docenimy jej zalety. Jest to bardzo lekka koszulka wykonana z cienkiego i technicznego materiału, który zapewnia doskonały komfort podczas użytkowania. Materiał dobrze sobie radzi z oddawaniem nadmiaru wilgoci podczas aktywności oraz szybko wysycha. Jest bardzo miły w dotyku i nie powoduje obtarć...

 

Ciąg dalszy recenzji w serwisie: http://biegamypogorach.pl

 

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com