baner
 
 
 
 
baner
 
2016-03-14
 

IV Dni Lawinowo-Skiturowe 9-10 kwietnia

Wiosną, w Dolinie Pięciu Stawów, odbędą się Dni Lawinowo-Skiturowe. Podczas wydarzenia można będzie skorzystać z darmowych szkoleń: lawinowych, skiturowych, turystyki zimowej, nawigacji i pierwszej pomocy w górach.Odbędą się także testy zimowego sprzętu górskiego, ciekawe wykłady i symulacja lawinowej akcji ratunkowej. Na uczestników czeka wiele niespodzianek, poczęstunek, profesjonalna kadra instruktorów, gotowa odpowiedzieć na każde pytanie, a dodatkowo zabawa w znakomitym towarzystwie. 


Ci, do których szczęście szczególnie się uśmiechnie, mają szansę na wygranie cennych nagród ufundowanych przez licznych sponsorów. 


Duża frekwencja podczas poprzednich edycji świadczy o tym, że coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z zagrożeń jakie niosą z sobą góry zimą.   Dni Lawinowo-Skiturowe to doskonała okazja by zapoznać się z tym tematem oraz powtórzyć lub zweryfikować pod okiem profesjonalistów już posiadane umiejętności. 

Szczególny nacisk położony jest na kwestię bezpieczeństwa lawinowego, jako głównego zagrożenia zimowego: niezbędne wyposażenie,  posługiwanie się specjalistycznym sprzętem, wybór odpowiedniej drogi wycieczki. 

 

Góry zimą oferują fantastyczne możliwości spędzania czasu-  warto umieć bezpiecznie korzystać z ich uroków.

 

Organizatorzy:

5+Szkoła Górska

Schronisko Górskie PTTK w Dolinie Pięciu Stawów Polskich

 

www.dnilawinowe.pl

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com