baner
 
 
 
 
baner
 
2019-03-18
 

FEELIFE - Pacific Crest Trail 4265 km

FEELIFE- czyli projekt tworzony przez młodą polską parę, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Tym razem wyruszają na jeden z najdłuższych szlaków na świecie, aby to przez 180 dni sprostać pustynnym, górzystym oraz leśnym etapom szlaku Pacific Crest Trail. 

Wędrując od granicy z Meksykiem po samą Kanadę pokonają najtrudniejsze tereny Kalifornii, Oregonu i Waszyngtonu. Będzie to półroczne wyzwanie, które będzie doskonałym sprawdzianem siły zarówno psychicznej jak i fizycznej.


Szlak: Pacific Crest Trail
Długość: około 4 265 km
Suma wzniesień: prawie 100 000 metrów
Czas przejścia: 5,5 - 6 miesięcy
Termin - 08.04 - 08.10.2019


Feelife


Ósmy najdłuższy szlak pieszy na świecie, należący do tzw. „Potrójnej Korony”, czyli trzech najdłuższych szlaków pieszych na terenie USA. Przebiega zachodnim wybrzeżem USA z Meksyku do Kanady przez trzy amerykańskie stany. Trasa wiedzie przez pustynię Kolorado, siedem parków narodowych, liczne pasma górskie, rwące rzeki oraz góry lodowe, m.in. Sierra Nevada (4421 m.n.p.m ) i Góry Kaskadowe.
Z uwagi na niezwykłość, nieskazitelność i wyjątkowość tego szlaku, naszym najwyższym pragnieniem jest móc dzielić się jak największą dawką dobrej energii, inspiracji oraz przekazać wszystko to, co jest tego warte. Dlatego naszym celem będzie nakręcenie pełnometrażowego dokumentu obrazującego zmiany, które zachodzą w człowieku - jego psychice, ciele oraz duchowości podczas takiego wyzwania.


Więcej o projekcie :
www.facebook.com/feelife.journey
www.instagram.com/feelife.journey
www.feelife.pl

 

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com