baner
 
 
 
 
baner
 
2019-11-06
 

Columbia Sportswear informuje o śmierci Gert Boyle

Z przykrością informujemy o śmierci Gert Boyle, przewodniczącej rady nadzorczej i „głowy rodziny” Columbia Sportswear od lat 70. ubiegłego stulecia. Nasza „One Tough Mother” zajmowała w firmie różne stanowiska: od krawcowej pracującej przy pierwszych kamizelkach wędkarskich, po prezes firmy i ikonę marketingu.

Gert Boyle (1924-2019); fot. arch. Columbia Sportswear

 

Intelekt i ogromna wiedza pozwoliły jej uratować firmę balansującą w latach 70. na granicy bankructwa i uczynić z niej globalną korporację, której sprzedaż w roku 2018 osiągnęła prawie trzy miliardy dolarów. Była jedną z pierwszych kobiet, która objęła kierownicze stanowisko w branży zdominowanej wówczas przez mężczyzn, co dowodzi siły jej charakteru i zdolności przetrwania mimo przeciwności.

 

Poczucie humoru Gert oraz jej doświadczenie biznesowe imponowały wielu osobom w Columbia Sportswear, a ponadto cieszyła się ogromnym szacunkiem. Gert była jedyna w swoim rodzaju i jesteśmy dumni, że kierowała firmą przez prawie 50 lat.

 

Gert Boyle (1924-2019); fot. arch. Columbia Sportswear

 

Zamiast wiązanek i kwiatów prosimy o wpłaty na konto organizacji Oregon Health and Sciences Knight Cancer Institute. Niebawem opublikujemy informacje na temat uroczystości pogrzebowych, podczas których oddamy cześć Gert.

 

Informacja prasowa Columbia Sportswear

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com