baner
 
 
 
 
baner
 
2019-12-17
 

Columbia otwiera pierwszy monobrandowy sklep w Polsce

Columbia Sportswear, globalna marka tworząca innowacyjną odzież, obuwie, akcesoria i sprzęt dla outdoorowych entuzjastów, poinformowała o otwarciu pierwszego monobrandowego sklepu w Polsce. Placówka jest ulokowana na tętniących życiem zakopiańskich Krupówkach.

Fot. materiały prasowe Columbia

 

Sklep o łącznej powierzchni 214 m² oferuje najszerszy asortyment Columbii w Polsce i stwarza możliwość doświadczenia marki w sposób, który multibrandowe placówki oferują w bardzo ograniczonym wymiarze. Można w nim znaleźć najlepsze produkty marki - od innowacyjnych rozwiązań wykorzystujących najnowsze technologie, po kolekcje inspirowane stylem outdoor, czerpiące z bogatej historii Columbii. 

 

Oferta nowego sklepu obejmuje najwyższej jakości odzież, obuwie i akcesoria chroniące przed nagłymi zmianami temperatur i pozwalające dłużej cieszyć się aktywnością na świeżym powietrzu. Produkty Columbia Sportswear zapewniają komfort w każdych warunkach: ciepło i ochronę przed deszczem i śniegiem w mokre i chłodne dni oraz przyjemny chłód w środku lata.

 

Fot. materiały prasowe Columbia

 

"Otwarcie pierwszego monobrandowego sklepu w Polsce to kolejny kamień milowy dla Columbii. Zakopane jest ośrodkiem cenionym przez wielbicieli górskich wędrówek i sportów zimowych. Cieszymy się, że będziemy mogli zaproponować nasze innowacyjne produkty aktywnym konsumentom i gościom odwiedzającym miasto"- powiedział Matthieu Schegg, Vice President and General Manager, EMEA, Columbia.

 

W poniedziałek, 16 grudnia 2019r. odbyła się uroczystość przecięcia wstęgi. Gościem specjalnym wydarzenia był ambasador marki w Polsce, wybitny biegacz górski i zwycięzca zeszłorocznego TDS, Marcin Świerc.

 

Fot. materiały prasowe Columbia

 

Zapraszamy do sklepu Columbia w Zakopanem, przy ulicy Krupówki 37.

 

***

 

O marce Columbia:


Columbia, flagowa marka należąca do Columbia Sportswear Company z siedzibą w Portland w stanie Oregon, od 1938 roku tworzy innowacyjną odzież, obuwie, akcesoria i sprzęt dla outdoorowych entuzjastów. Columbia stała się liderem rynku dzięki przekształceniu zamiłowania do aktywności na świeżym powietrzu w technologie i trwałe produkty, które zapewniają komfort klientom przez cały rok, w każdych warunkach atmosferycznych. Więcej informacji można znaleźć na www.columbia.com.

 

Źródło: informacja prasowa

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com