baner
 
 
 
 
baner
 
2024-04-06
 

11. Dni Lawinowo-skiturowe

W pierwszy weekend kwietnia (6-7.04.2024 r.) zapraszamy do Doliny Pięciu Stawów Polskich na 11. edycję Dni Lawinowo-skiturowych – imprezę, podczas której pod okiem profesjonalistów można przeszkolić się z podstaw wiedzy lawinowej, skiturowej, nawigacji, pierwszej pomocy oraz turystyki wysokogórskiej.

 

Czas na zmiany!

Po dziesięciu edycjach, których część edukacyjna dedykowana była głównie osobom początkującym, zapraszamy na 11. Dni Lawinowo-skiturowe – skierowane także do osób, które brały już udział w naszych szkoleniach lub zdobywały doświadczenie na własną rękę. Po raz pierwszy na Dniach będzie możliwość doszkolenia się m.in. z umiejętności samodzielnego wychodzenia ze szczeliny lodowcowej, ratownictwa partnerskiego czy obskoków i przepięcia w terenie skialpinistycznym.

 

Podczas Dni Lawinowo-Skiturowych odbywają się także testy nart, prelekcje i konsultacje, a firmy outdoorowe prezentują nowości w sprzęcie lawinowym i turystycznym. Ponadto można będzie wygrać cenne nagrody ufundowane przez naszych sponsorów.

 

 fot: Jan Wierzejski

 

W tym roku sponsorami głównymi wydarzenia zostały marki: Ortovox, Petzl i 8a / Blue Ice.

 

Wszystkie zajęcia są darmowe i ogólnodostępne,  oraz zaplanowane tak, by można rano przyjść z dołu i spędzić cały dzień w najpiękniejszej dolinie w Tatrach.  

 

Zapraszamy! 

 

Więcej informacji na: https://szkola-gorska.pl/dni-lawinowo-skiturowe/

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com